ZADKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY

POLSKI

O NAS

Firma Hantpol to czołowy producent części do maszyn rolniczych i budowlanych. Istniejemy na rynku od 1979 roku, oferując wysoką jakość produkowanych podzespołów oraz części, które usprawniają codzienną pracę w gospodarstwach rolnych i zakładach przemysłowych. Zajmujemy się również produkcją elementów według wzorów, specyfikacji i powierzonej dokumentacji przez klienta.


Nasze części dopasowane są do różnych generacji i rodzajów maszyn, dzięki czemu kompleksowo odpowiadamy na indywidualne zapotrzebowania klientów. Ofertę kierujemy zarówno do hurtowni, zakładów serwisowych, prywatnych firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz system zarządzania jakością (ISO 9001), dzięki czemu gwarantujemy szybką realizację zamówień, a stosowane metody spawania zapewniają wysoką jakość i trwałość naszych wyrobów.

Działamy na terenie całego kraju i prowadzimy eksport wyrobów do krajów Unii Europejskiej. Park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala na obróbkę różnorodnych materiałów, począwszy od materiałów kolorowych poprzez stal węglową, skończywszy na chromoniklu. Nasza produkcja to zarówno wyroby jednostkowe - prototypowe jak i większe serie produktów. Jesteśmy w stanie wdrożyć do produkcji każde nietypowe zamówienie.


Produkowane części są bezpieczne, trwałe i konkurencyjne cenowo. Zaufało nam już wiele renomowanych firm z Polski i krajów Unii Europejskiej.


Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje współpracy.

KONTAKT

ul. Brzozowa 4, 62-300 Września

e-mail:

henryk.nowaczyk@wp.pl

tel.:

502 503 815, 601 663 883